Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

1 березня 2017 року сумчани провели в останній путь 24 річного Артура Абрамітова – гранатометника 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми».

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

27.02.2017 року в новинах Сумщини з’явилося повідомлення, що 26 лютого в Авдіївці близько 18.00. загинув сумчанин Артур Абрамітов – боєць 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми».
Військовослужбовець знаходився на бойовому чергуванні. По позиціях захисників України був проведений обстріл із мінометів калібру 82 і 120 мм, РПГ та стрілецької зброї. Під час обстрілу Артур отримав осколкові поранення, несумісні з життям.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Артур народився 15 липня 1992 року. Охрестили немовля у Спасо - Преображенському кафедральному соборі. При хрещенні він отримав ім’я Андрій. Артур був єдиним сином у родині.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Хлопчик зростав здоровим і життєрадісним. З дитинства мріяв стати гарним футболістом і залюбки займався спортом.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Було у майбутнього захисника України ще одне захоплення – козацтво. До лав Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» Артур вступив у 2007 році, навчаючись у 9-Г класі. Прислухався до розмов дорослих козаків, хлопчина зацікавлено переймав їх досвід, вміння та навички. Згодом при школі було створено козацьку заставу на чолі якої став заставний Марзпет Маргарян.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Джура Артур Абрамітов дуже пишався своїм першим козацьким званням. Брав активну участь у багатьох козацьких заходах. Не пройшло й року як заповзятого джуру знали чи не всі отамани дорослих структурних підрозділів паланки. Згодом Артур став першим помічником свого заставного і його кращим другом.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Учнівську козацьку заставу у складі заставного Марзпета Маргаряна та джур Артура Абрамітова, Бориса Березовчука, Дениса Ковальова, Павла Ситніка та Корнієнка Андрія ставили за приклад на багатьох Малих і Великих радах Сумської паланки.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Джура Артур був душею зразкової учнівської козацької застави. За своє недовге життя він встиг зробити багато добрих справ як для церкви, у якій хрестився, так і для свого козацького міста, в якому так стрімко й радісно зростав.
Звичайно ж, доглядаючи за міським козацьким сквером імені Петра Калнишевського, Артур мріяв у майбутньому посидіти зі своїми друзями чи родиною у затишному затінку крислатої крони кремезного дерева, яке посадив у свої незабутні юнацькі роки.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Любив Артур і милуватися чарівною красою Слобожанського краю, відпочивати з друзями на березі Псла, прокладати цікаві козацькі маршрути для молодших козачат.
І не випадково у 2009 році він вступає до навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Артур став членом студентського козацького наукового товариства МГО «Козацтво Запорозьке». Зацікавлено займався вивченням й осучасненням козацької спадщини.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

15 жовтня 2010 року джурі Артуру Абрамітову було присвоєно звання значкового (старшого сержанта) та нагороджено Почесним знаком Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», яким він завжди дорожив. Приймав участь у десятках козацьких заходів. Досить часто Артур діяв у повному складі своєї застави. 12 жовтня 2012 року йому було присвоєно чергове звання – вістун (прапорщик).

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Артур Юрійович ніколи не стояв осторонь тих подій, які хвилювали громадян України. Тож, з особливим натхненням розповідав товаришам про свою участь у Революції Гідності.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Своїм незгасимим ентузіазмом Артур запалював інших. Був завжди цілеспрямованим, веселим і життєрадісним. Знав для чого жив і працював. Ніколи не залишався байдужим до порушення цілісності кордонів України. 12 липня 2014 року Артур Абрамітов отримав звання – чотар (старший прапорщик).
30 березня 2016 року він цілком осмислено підписав контракт на службу у Збройних Силах України і був зарахований бійцем 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми». Служив гранатометником. Гарно володів своєю зброєю. Під час бойових дій виявляв хоробрість, рішучість, витримку, стійкість, мужність і відвагу. До останньої хвилини життя виявляв безстрашність, незламність козацького духу та віру у правильність своїх дій.
У липні 2017 - го Артуру мало б виповнитися 25 років.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Першого дня весни 2017 року в Спасо - Преображенському соборі було звершено відспівування воїна АТО - Артура Абрамітова. З благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія богослужіння відправив благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Миколай Смакоуз у співслужінні голови Єпархіального відділу по роботі з військовими протоієрея Євгенія Феденка. Біля тисячі сумчан прийшли, щоб помолитися з спокій душі новопреставленого воїна.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ


АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Після чину відспівування протоієрей Євгеній супроводив траурну процесію на Центральне міське кладовище, де воїна було поховано на Алеї Почесних громадян.

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

АРТУР ХРЕЩЕНИЙ АНДРІЄМ

Чи ж насправді загинув Артур Абрамітов? Ні! Він житиме у серцях побратимів і друзів доти, доки нагадуватимуть про нього справи, які він разом з ними вершив.
Особовий склад Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке»» та Сумського морського зібрання з глибоким сумом сприйняв звістку про загибель товариша і побратима.
Це непоправна втрата не лише для рідних і близьких. Українська армія втратила справжнього козака та воїна, Україна – відданого патріота.
Поділяємо біль і висловлюємо щире співчуття родині покійного. Світла пам'ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Царствіє Тобі небесне Артуре.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 1-03-2017, 20:19 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...