Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

Ще задовго до 8 березня козачата почали радитися як найкраще відсвяткувати мамине свято. Врешті-решт вирішили виготовити для них гарні паперові скриньки та наповнити їх смакотою і маленькою, але потрібною для мами, дрібничкою. Бо ж недарма у народі кажуть, що подарунок зроблений для рідної матусі своїми руками – найцінніший.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

А ще козачата вирішили зробити для кожної мами весняний букетик з вербових котиків, прикрасити його усміхненим Сонечком з яскравим віночком на маківці та веселими весняними синичками.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

Кожен учень козацького класу готував для своєї матусі листівку з нагоди весняного жіночого свята. Усі вони дуже старалися. Адже кожен з козача брав участь у козацькому конкурсі на кращу листівку для мами. Діти гарно справилися з такою нелегкою працею. Усі дитячі листівки були виставлені для материнського огляду.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

8 березня 2019 року перший урок 2-В козацького класу був приурочений мамам. Хлопчики прийшли до класу у парадних козацьких одностроях, а дівчатка у вишуканих сукнях. За їхніми партами тепер сиділи мами.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

Козачата стрімко зайшли до класу і з веселими щирими посмішками вишукувалися перед маминими очима так, немов би до цієї класної оселі завітала щебетлива казкова весна, чарівними променями торкнулася кожного материнського серця, зігріла кожну материнську душу. Адже їхні діти не просто красиві, не просто стоять, – вони дзвінко й чітко вимовляють приємні, потрібні рідній матусі, слова… Не відривають свого сонцесяйного погляду від матусиних зволожених очей, пестячи її своєю чистою, ніжною дитячою любов’ю.
У своїх тремтливих руках діточки тримають перші весняні квіти. Вранішнє проміння наповнює класну кімнату, засліплює дитячі очі, але вони не опускають їх, не відводять від маминих очей. У глибині такого дитячого погляду вирізняється розум, що по-особливому радує й тішить матусину душу.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

У виконанні дитячого козацького ансамблю звучить пісня «Лагідна». Діти зворушують і заводять мам. Вони плескають у долоні і не соромляться теплих і по-жіночому нестримних сліз.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

І знову звучать дитячі слова адресовані мамам. У них йдеться про безмежну материнську щедрість і ласку, про мамину турботу і про мамину красу, про лагідне й ніжне материнське слово і її незрадливу й жертовну любов до своєї дитиноньки, своєї кровиночки.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

На завершення короткої концертної програми лунає пісня «Зіронька». Пісня весела, грайлива. Під час її виконанні козачата багато рухаються, вихиляються, високо підстрибують, чим викликають захоплення та материнську радість.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

Після цього козачата біжать до своїх матусь, дарують їм букетики та паперові скриньки з дитячими сюрпризами. Запрошують турботливих мамочок на танець, висловлюють любов і вдячність тими очікуваними словами, якими так наполегливо оволодівали, навчаючись у зразково-показовому козацькому класі.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

А ще хлопчики підготували щедрі подарунки для своїх маленьких берегинь.

КОЗАЧАТА ВІДЗНАЧИЛИ МАМИНЕ СВЯТО

Це був сюрприз, про який не здогадувалася жодна дівчинка козацького класу. Тож вони з неабияким здивуванням і радістю приймали дарунки, а ще з більшим задоволенням читали листівки, написані руками своїх однокласників.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 22-03-2019, 17:35 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...