Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

26 травня у загальноосвітній школі села Великі Чорнокінці, що на Тернопільщині, відкрили пам’ятник-погруддя легендарному генерал-майору Сергію Кульчицькому, котрий трагічно загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

Разом з одинадцятьма бійцями він був у гелікоптері МІ-8, який збили терористи поблизу гори Карачун біля Слов’янська.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

На відкритті були присутні військовослужбовці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, якою у свій час командував Сергій Кульчицький, військовослужбовці Збройних сил України, волонтери, ветерани, місцева громада та удова легендарного гвардійця - Надія Богданівна Кульчицька. Зійшлася чи не вся громада – від малого до великого; з’їхалися побратими Генерала, серед яких – голова Тернопільської обласної організації ВГО «Спілка офіцерів України» полковник запасу Національної гвардії України Олександр Варакута; військовий комісар Чортківського ОМВК полковник Леонід Підручний; голова ГО «Чортківська спілка учасників АТО» Сергій Гусак; бойовий офіцер, лікар (який був до останньої хвилини з генералом Кульчицьким) Володимир Севастьянов; волонтери; ті, для кого пошанування Героя – справа честі.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ
БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

З цією школою та селом сім’ю Кульчицьких багато чого пов’язує. Родове коріння «Небесного генерала» (прадід, дід, батько) проросло і укріпилося саме на Чортківщині, у патріотичному й волелюбному селі Великі Чорнокінці. І дружину Надію Сергій обрав також із Великих Чорнокінець – з поважної родини Дреботів.
«Саме в цій школі вчились наші батьки, а дідусь та бабуся Сергія викладали», - розповідає Надія Богданівна. В цій місцині ми познайомились тут і одружились. Приїздили сюди на канікули та у відпустки, а познайомила нас саме сестра Сергія - Галина. З першого ж погляду закохалися, згодом скріпили це почуття подружнім життям. Син також офіцер, йде по батькових стопах, онук Олександр, цьогоріч закінчив перший клас».

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

До слова, батько Сергія любов до рідної землі вкладав у власно написані картини, які й досі прикрашають оселі сельчан. Майбутнє кожної громади визначає те, пам'ять про кого це суспільство зберігає, кого ставить для себе орієнтиром.
«Сергій Кульчицький – людина-легенда, його ім’я в пам’яті мало не в кожного українця. Це взірець бойового батька-генерала, офіцера честі, вимогливого до себе та інших і великодушна, мудра, правильна людина для всіх, хто його знав. У генерала були досить рідкісні чесноти: бачити суть, а не зовнішню форму й показувати життєві пріоритети іншим, бути на рівних і цінувати людей понад усе», – саме такі слова звучали на урочистостях, які вкладалися рядками великої шани та нетлінної пам’яті.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

Погруддя встановили на самому почесному місці навпроти центрального входу в школу. Там також розташований патріотичний куток.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

«Він був людиною з великим серцем», - розповідає майор Петро Варянка. «Він думав про людей, про те, що будуть їсти солдати і чи відпочине він. Він вимагав справедливості та професійної підготовки від кожного військовослужбовця. Це гідний приклад для кожного з нас, а особливо для дітей. Щодня, проходячи біля цього погруддя, школярі пам’ятатимуть в обличчі генерал-майора Сергія Кульчицького, подвиги усіх українських бійців».
Почесну місію – відкриття пам’ятника-погруддя – було надано найстарішому жителю села, учаснику УПА Григорію Степановичу Данилишину.

БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ
БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ
БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ
БЮСТ НАРОДНОМУ ГЕНЕРАЛУ

Односельці пишаються своїм славним земляком, віддаючи уклінну вдячність і шанобливу вічну пам'ять воїну-захиснику.

Автори: майор Володимир Хаверко, молодший лейтенант Аліна Новікова. (http://ngu.gov.ua).
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-05-2019, 13:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...