Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

20 вересня представники влади, ветерани й діти Другої Світової війни, представники Сумської міської організації ветеранів України, Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», інших громадських об’єднань, підприємств і установ зібралися в обласному центрі біля монументу «Слава героям Сумщини», щоб вклонитися землякам, котрі мужньо й героїчно боролися в глибокому тилу з фашистською навалою.
Біля монументу завмерла почесна варта. Під час збору учасників мітингу-реквієму, присвяченому Дню партизанської слави зазивно звучать пісні воєнних років.

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Під звуки урочистої фанфари звучать слова диктора Дмитра Будянського: «Поруч з ветеранами в строю наче клятву пам’яті даю: пам’ять серця… пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни…».

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

У виконанні народного хору звучала пісня «Мати Журавлика жде».

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Сумщина назавжди увійшла в історичний літопис війни як партизанський край. Усім народним месникам і дітям війни свої вітання з Днем партизанської слави виголосили представники дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського. Діти переконані, що ветерани партизанського руху заслужили на добрі вдячні слова й заслужену шану.

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

До слова були запрошений 95-річний партизан-підпільник полковник Микола Приходько. Микола Іванович став підпільником у сімнадцять років. Впродовж двох з половиною років знаходився у партизанській розвідувальній спецгрупі, яка безпосередньо виходила на залізницю, мінувала залізничні колії та підривала ворожі військові ешелони, що прямували на фронт з бойовою технікою, зброєю та живою силою.

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

На мітингу-реквіємі виступив Михайло Подік, юний партизан та зв’язківець-розвідник об’єднання Степана Малікова. На початку війни йому було 11 років. Він розповів про те, як жителі Сумщини активно вступали до груп партизан-підпільників, щоб чинити спротив ворогові, наближати перемогу та швидше звільняти рідну землю від фашистський загарбників.
Ветеран закликав молоде покоління наслідували героїзм та мужність партизан, бути патріотами рідної країни і завжди готовими встати на захист Батьківщини.

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

До слова були запрошені представники влади, які висвітлили основні віхи партизанського руху України та висловили вдячність народним месникам за мужність і героїзм.
По всім загиблим і жертвам Другої світової війни під звуки метроному було оголошено хвилину мовчання та здійcнено покладання квітів до підніжжя пам’ятника під залпи салютних пострілів.

СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
СУМИ: ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Звучать Гімн України та мелодії воєнних років. Гуртуються ветерани, обмінюються думками та поглядами на майбутнє. Це добре, що в нашій державі зберігається в серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 23-09-2019, 08:26 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...