Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

10 жовтня 2019 року козаки Слобожанщини провели засідання 57-ї Малої Ради Сумської паланки Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке”, яке проходило у 214-й аудиторії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
За звичаєм Січового товариства благословення на проведення ради дав протоієрей Володимир Равлюк – викладач Сумського духовного училища, після чого на прохання козаків здійснив заупокійну літію за героя АТО чотаря Андрія Абрамітова та всіх захисників України, котрі до останньої краплини крові відстоювали цілісність нашої держави.

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

Почесними гостями засідання стали Олександр Вікторович Фролов – заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації, Степан Якович Пак – заступник голови Сумської міської ради та доктор біологічних наук, професор Віталій Ілліч Шейко – проректор з науково-педагогічної роботи СумДПУ ім. А.С. Макаренка, козацький полковник Андрій Губін – отаман окремого Спасо-Преображенського козацького полку.
Після доповіді генерал-командора Віктора Ляха по першому питанню порядку денного, виступили всі козаки присутні на 57-й Малій Раді Сумської паланки та Степан Пак – заступник голови Сумської міської ради, після чого вручив військовому старшині Михайлу Ляху Почесну нагрудну відзнаку міського голови «За бездоганну працю» та Почесну грамоту міського голови, якою нагороджено колектив Сумського міського куреня Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» за сумлінне та бездоганне служіння українському народу, активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня українського козацтва.

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА
МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА
МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

Широкого обговорення набула інформація про підготовку матеріалів для укладання угод про співпрацю з іншими незалежними козацькими організаціями Сумщини, утворення з ними Координаційної ради з питань розвитку козацтва та плідної взаємодії з Українською Православною Церквою, а також про головні принципи такої взаємодії.
Козаками Сумської паланки було озвучено кілька пропозицій, серед яких і звернення до трьох архієреїв Сумщини з тим, щоб у храмах їхніх єпархій під час богослужінь на мирній, сугубій єктиніях і на великому ході вставляли прохання про православне козацтво (що здавна практикується у храмах Запорізької єпархії). Це б сприяло підсиленню почуття їхньої значимості у відстоюванні та захисті святинь канонічного православ’я, духовному зміцненню козаків, непохитності й незламності віри, а також підтримки їхнього служіння Господу Богу.
Козаки переконані, що задоволення такого прохання буде в однаковій мірі корисним і для козаків, і для священиків, так як цементуватиме не тільки їх взаємовідносини, а й спонукатиме до вступу в козацтво істинно віруючих захисників православ’я.

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА
МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

Цінною також стала пропозиція, щодо поширення досвіду створення при храмах УПЦ козацьких застав із залученням (як козаками, так і священиками) до таких охоронних підрозділів прихожан, котрі не зможуть зрадити у скрутний для церкви час.
Доречними були й пропозиції щодо систематичного навчання усіх козаків законам Боговшанування, дотримання належного порядку у храмі та підтримки встановленого порядку Богослужіння. Протоієрєй Володимир Равлюк висловив бажання проводити такі навчальні заняття з козаками Сумської паланки.
Суддя паланки, військовий старшина Михайло Лях ознайомив козаків з основними положеннями угоди про співпрацю між незалежними козацькими організаціями та трьома Єпархіями УПЦ, що діють на території Сумської області. Також інформував про концептуальні засади діяльності Сумської координаційної ради незалежних козацьких об’єднань з розвитку козацтва, захисту Української Православної Церкви та військово-патріотичного виховання козацької молоді.
Козаки обговорили основні закони та положення діяльності такої ради, а також тексти звернень до керуючих Єпархіальних управлінь.
Наприкінці засідання 57-ї Малої Ради Сумської паланки кращим козакам і берегиням були вручені нагороди від імені Верховного отамана України та Діаспори, Гетьмана козацтва Запорозького, маршала козацтва Дмитра Сагайдака.

МАЛА КОЗАЦЬКА РАДА

Серед нагороджених і берегиня Рита Осадча – одна з кращих представниць жіночої козацької громади «Берегиня» при Сумському міському курені Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 19-10-2019, 12:07 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...