Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА

Близько десяти років у м. Суми результативно діє дитячий козацький еко-десант Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».
У сніжну заметіль маленькі еко-десантники вирушають на трудову (часто дуже виснажливу) варту. Їхнім головним завданням є звільнення вічнозелених дерев від надмірної ваги руйнівного снігу.
Чесно кажучи, джурам і козачатам подобається така суспільно корисна й дуже затребувана робота. Вони залюбки звільняють дерева від снігу. Інколи вважають подібну роботу захоплюючою грою. Сміються і верещать під пеленою сипучого снігу… Та це тільки на початку такої праці…
Їхній рятувальний маршрут проходить через Козацький ліс, Дитячий козацький міні-сквер, Міський козацький сквер імені святого праведного Петра (Калнишевського), вулиці Роменську, Петропавлівську, 20 років Перемоги, Міський парк імені тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба…

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА
КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА
КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА

Інколи джури й козачата не встигають вчасно добратися до визначених зелених красунь і тоді болісно переживають про понівечені снігом дерева.
24 лютого 2020 року генерал-командор Віктор Лях, військовий старшина Михайло Лях та сотник Микола Ващенко рятували вічнозелені дерева у Сумському міському козацькому сквері імені святого праведного Петра (Калнишевського).
У цей день із самого ранку падав мокрий лапатий сніг, який налипав на гілки та стовбури молодих сосен, ялин і туй, гнув їх до землі, у результаті чого могли б деформуватися чи розчахнутися стовбури дерев, як це видно на фотографії, або ж впасти на засніжену землю з порваним, або вивернутим корінням (так як земля цієї зими ще не встигла промерзнути).

КОЗАЦЬКИЙ ЕКО-ДЕСАНТ РЯТУЄ ДЕРЕВА

Під час надмірної вологості з вітром еко-десанту заборонено виходити на маршрут задля запобігання простудним захворюванням. У цей час, як правило, на маршруті діють дорослі козаки.
Адже 20 лютого у процесі таких рятувальних робіт козакам доводилося перевдягати мокрий одяг по кілька разів, доки справа не була повністю завершена.
Однак, як і дорослі, так і підлітки та діти отримують неабияке задоволення від своєї причетності до збереження і примноження природи рідного краю.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-02-2020, 06:13 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...