Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

З 16 листопада 2020 року в Україні стартувала інформаційна соціальна кампанія під гаслом «Вільні творять майбутнє». Вона нагадує, що, не зважаючи різні політичні погляди, українці вміють об'єднуватися задля відстоювання основних цінностей, а їхнє прагнення свободи пробуджує гідність.
Не залишилися осторонь цієї важливої справи і учні 4-В козацького класу. Так, напередодні Дня Гідності та Свободи, козачата разом з учителями реалізували проект, співзвучний гаслу акції.

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Загальною інформацією про виникнення знаменної дати з однокласниками поділилися Поліна Акіменко, Тимофій Толстенков, Давид Пономаренко, Ілона Алексенко, Єгор Герасименко та В’ячеслав Таптунов.

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Ця група козачат повідомила, що День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Майдан та Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Зігріта палкими серцями мільйонів національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір.

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Роблячи акцент на тому, що День Гідності та Свободи – це перш за все пам’ять про тих людей, які поклали своє життя заради нашого майбутнього, козачата Єгор Гладонюк, Єлизавета Кучеренко, Едуард Косолапов, Назар Мітін, Тимофій Леоненко представили класу фотовиставку про події на Євромайдані у Києві.
Особливо тепло згадували цього дня козачата Олексія Братушку, котрий загинув 23 лютого, під час кривавих подій на Євроиайдані, випускників школи Артема Коханого, Олексія Калюжного та свого козацького побратима Артура Абрамітова, які полягли в боях за територіальну цілісність нашої держави під час антитерористичної операції на сході України.
Свої думки про Україну, українців та значення Революції Гідності у віршах, творах, малюнках висловили козачата Софія Бондаренко, Михайло Кондратюк, Антон Зінченко, Кіра Казбан, Михайло Сідаш. Вони створили у класі особливий творчий осередок під назвою «З Україною в серці».
Пророчі слова П. Тичини про силу і мужність українського народу декламував Артем Варуха: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила! — а сила знову розцвіла!».

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Створив і презентував виставку книжок про Україну Тимофій Толстенков. Він привернув увагу козачат до книг про славетних гетьманів, адже козаки в усі часи відстоювали волю і гідність нашого народу.

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

Під час реалізації свого проекту козачата вели розмову і про те, якою вони бачать нашу Вітчизну у майбутньому. Усі дитячі міркування мали спільне бачення – Україна – єдина, вільна, незалежна, процвітаюча держава. Українці – трудолюбиві, щедрі, щирі душею нащадки славетного козацького роду і повинні мати щасливе і забезпечене життя, можливості реалізовувати себе у повній мірі, – це народ, який вільний і гідний творити майбутнє. Саме такими людьми бачили себе козачата.

ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

А їх вчителька щиро вірить в те, що козачата, як і всі наші діти, гідні щасливого сьогодення і щасливого майбутнього. Вони – це та молода генерація, яка своїми дитячими справами на благо свого мікрорайону і міста вже змінює нашу державу на краще.

Матеріал надала Ліна Крівшенко, кандидат педагогічних наук, учитель-методист, учитель 4-В козацького класу.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-11-2020, 12:33 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...