Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ

ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ

ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ

23-24 січня 2022 року у багатьох храмах Української Православної Церкви Сумської і Охтирської, Конотопської і Глухівської, Роменської і Буринської єпархій козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» поминали своїх славних пращурів і козаків, котрі поплатились життям за віру православну, свій народ, свою Вітчизну.
Козаки обласного центру взяли участь у відслужені панахид, що проходили в усіх храмах, при яких активно діють козацькі застави Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.
Представники козацьких структурних підрозділів Сумської паланки Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” та Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку вважають, що вічно живі душі покійних козаків завжди радіють коли, споглядаючи з небес, бачать як сучасні козаки намагаються продовжувати їхню козацьку славу, згадують про них у своїх молитвах до Господа, поминають їх у церквах. Тоді і вдячні душі покійних підтримують своїх земних козацьких послідовників, і святі ангели-охоронці радісно піклуються про них та, з волі Бога, посилають таким козакам знамення, просвіщають їх, сприяють зміцненню тіла й духу, наділяють мудрістю тихого й праведного щасливого життя. Свідченням чого є чисельні козацькі відкриття невідомих сторінок земного життя святого праведного Петра (Калнишевського).
Тож, цілком осмислено зібралися вони 24 січня 2022 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі УПЦ м. Суми, відслужили панахиду за уславлених козацьких пращурів і сучасних козаків, котрі загинули, визволяючи свою країну від усіляких загарбників зоряної доби козацтва, а також у роки лихоліття під час становлення Української Народної Республіки, комуністичного антирелігійного наступу на православ’я, репресій у часи колективізації, Другої світової та Великої Вітчизняної війн, миротворчих операцій у різних країнах світу, антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на сході України й тих козаків, котрі померли від ран, тяжких захворювань, а також в глибокій старості.

ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ
ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ
ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ

Протоієрей Георгій Бавикін, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору підніс свої молитви до Бога, щоб Всемилостивий Господь простив їм всякий гріх і вселив душі мужніх, безстрашних і самовідданих захисників віри православної в оселях праведних.

ПАНАХИДА ЗА КОЗАКІВ

Отець Георгій відзначив ратну звитягу козаків у чисельних кровопролитних війнах, їх незламний героїзм і жертовність при відстоюванні прав і свобод громадян рідної Вітчизни. Нагадав прихожанам храму, що й досі сучасні козаки, продовжуючи непорушні традиції Січового товариства, здійснюють надійну охорону храмів і головних святинь Української Православної Церкви.
Закликав прихожан любити Бога понад усе, тому що Він наш Творець, Промислитель і Спаситель. Пам’ятати, що любов до Бога і близьких проявляється у турботі про свою душу, в очищенні себе від гріхів, в підкоренні тіла духу і обмеженні особистих потреб.
Просив своїх прихожан турбуватися понад усе про життя вічне у царстві Божому, для чого необхідно неустанно дотримуватися 10-ти заповідей закону Божого, сповідуватися та причащатися.

Матеріал надав представник військової Колегії Синодального відділі УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», генерал-полковник Віктор Лях
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-01-2022, 19:21 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...