Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

30 січня 2022 року козаки Сумщини провели засідання 20-ї Водохрещенської Ради Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», 66-ї Малої Ради паланки та 4-ї Координаційної Ради незалежних козацьких організацій, що проходили у приміщенні недільної школи при храмі Святого благовірного великого князя Георгія Володимирського м. Суми.

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

Порядок денний:

Обговорення спільної козацької діяльності Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» з козацькими організаціями Сумщини у 2021 році.
Вдосконалення діяльності прихрамових застав та сумісної взаємодії козацьких громад під час здійснення Хресних ходів і богослужінь.
Узгодження і затвердження плану роботи Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» та спільних заходів із співробітництва та взаємодії козацьких організацій на 2022 рік.
У засіданнях взяли участь козаки Сумської паланки Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке”, громадської організації «Слобожанське православне козацьке військо», Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку та протоієрей Максим Карпенко – священик храму Святого благовірного великого князя Георгія.

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

Спікери обмінялися поглядами та цінними пропозиціями щодо співробітництва, взаємодії козацьких громад та оптимізації діяльності Сумської координаційної ради козацьких організацій.

ХРЕЩЕНСЬКА РАДА

Постановили:

1. Докладати максимум зусиль для відстоювання територіальної цілісності України та збереження чистоти й недоторканості Української Православної Церкви.
2. Продовжувати втілювати ідеї святого праведного Петра Калнишевського в діяльність обласних, міських, районних козацьких громад і старостатів, наполегливо відкривати нові невідомі сторінки його земного життя.
3. У своїй діяльності надавати перевагу співробітництву, а не діяти самостійно.
4. Ініціювати, організувати та провести на Сумщині заходи з відзначення 400-річчя з дня кончини Гетьмана Петра Канашевича-Сагайдачного, 300-річчя з часу смерті Івана Скоропадського – Гетьмана України, 300 річчю з часу обрання Павла Полуботка наказним Гетьманом України.
5. Козацькій старшині і рядовим козакам козацьких організацій Сумщини готуватися до гідної участі у молебнях на Володимирській гірці та Всеукраїнській Хресній ході, приуроченій 1034-й річниці Хрещення Київської Русі.
6. Продовжувати брати участь у довготривалих козацьких акціях: «Ідеї Калниша – в життя!», «Зелені легені міста – в долонях козака», «Відродимо славу монастирських і церковних садів», «Ми з тобою, солдате» та інших.

Матеріал надав представник військової Колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» генерал-полковник Віктор Лях.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 4-02-2022, 11:58 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...