Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

21 січня 2017 року в актовій залі Сумського об’єднаного міського військового комісаріату на честь Дня соборності України за ініціативою громадської організації «Таланти Сумщини» та сприяння громадської організації «Сумське морське зібрання» пройшло нагородження ветеранів визвольної війни проти російської агресії - демобілізованих військових окремого 91-го інженерно саперного полку оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України та волонтерів міста Суми і області.

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.
Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної і територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Ідея соборності українських земель набула державного статусу, в наступні десятиліття залишалась об’єднуючим чинником і чи не єдиним спільним положенням програмних цілей усіх течій національно-визвольного руху. Акт Соборності надав завершеної форми самостійній українській державі, сприяв подоланню залишків ідей федералізму в ментальності національної політичної еліти. Об’єднання УНР і ЗУНР стало моделлю цивілізованого демократичного, неекспансіоністського збирання територій в єдиній суверенній державі.

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

Сьогодні, вже після 25 років незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. Після подій 2013 – 14рр., революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і окремих територій Луганської та Донецької областей «братнім російським народом», поняття Соборності Держави отримале нове «звучання» та сенс.
Тому саме напередодні цього історичного свята громадські активісти і вирішили провести нагородження вже сучасних борців за єдину та соборну Україну відзнаками громадської організації «Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна»:
- воїнів - медаллю «За оборону рідної держави»;

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

- волонтерів - медаллю «За відродження України».

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

Головного «винуватця» заходу - командира екіпажу ГМЗ молодшого сержанта Литвиненка О.В. - голову ради громадської організації «Таланти Сумщини» було нагороджено орденом Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» «Честь і Слава».

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

НАГОРОДИ ВОЇНАМ СУМЩИНИ

Акт Злуки був не випадковим явищем, а наслідком і вершиною об’єднавчого руху, що тривав від середини ХІХ ст. на українських землях, що були в складі різних держав.
Сьогодні у День Соборності українців закликають пам’ятати про ціну, яку доводиться платити нашій державі за єдність, аналізувати та враховувати помилки минулого…

Матеріал підготовив А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-01-2017, 17:33 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...