Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

В Запоріжжі, на базі 55 окремої артилерійської бригади імені генерал-полковника Василя Петрова козаки та ветерани провели урок мужності та відкрили філію козацької громадської історичної бібліотеки.

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

У визначний день нашої історії - день Соборності України до солдатів та офіцерів з'єднання завітали представники Координаційної ради з питань козацтва ЗОДА, старші офіцери - ветерани ЗСУ, співробітники управління внутрішньої політики облдержадміністрації.

УРОК МУЖНОСТІ

Спільно з заступником командира бригади - учасником АТО орденоносцем підполковником Ігорем Немінським був проведений круглий стіл за темою: "День Злуки 1919 року - найважливіша подія для українського народу".

УРОК МУЖНОСТІ

Цікаво та змістовно виступили та розповіли про історичні події початку ХХ століття в державі (революцію, народні патріотичні збори, рішучі дії української влади та формування вітчизняної армії в складних умовах Першої світової війни, Громадянської війни та боротьбу із загарбниками) голова КРК кандидат наук з державного управління військовий історик автор книг Дмитро Сухінін, учасник бойових дій колишній начальник штабу 37 батальйону командир 6 батальйону отаман МСК "Запорозька січ" полковник ЗСУ Ілля Лапін, генеральний суддя МСК "ЗС" ветеран СБУ учасник ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС полковник Павло Білан, заступник начальника управління внутрішньої політики ЗОДА Горідько Марія В’ячеславівна.

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

УРОК МУЖНОСТІ

Також вперше було створено філію Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького.
Керівник закладу Дмитро Сухінін з членами ради передали книги про переможні козацькі походи великих отаманів та гетьманів, розповіли про плани співпраці на майбутнє.

УРОК МУЖНОСТІ

Солдати подякували за активну участь старшого покоління в культуроно-виховному процесі. Активно розпитували про події сивої давнини, ділилися враженням від прочитаного матеріалу.
З дружнього солдатського колективу було обрано керівника філії та створено групу підтримки з активістів.

Матеріал наддав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва Сухінін Д.В.
Корекція матеріалу - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-01-2017, 15:38 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...