Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

З 27 по 29 квітня 2017 року представники Сумського осередку Міжнародного громадського об’єднання «Українське козацтво» прийняли участь у Великій Раді Українського козацтва, що проходила на базі козацького полку імені Гетьмана І.С. Мазепи Кальміуської паланки Українського козацтва Донецької області в м. Маріуполі та смт. Мангуш, Донецької області.

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

Українське козацтво - міжнародна національно-патріотична і оборонно-спортивна, громадська організація громадян України та української діаспори, спадкоємець і продовжувач ідейних, духовних і моральних засад українських козаків, їх духовних, культурних, організаційних, військово-патріотичних і господарських традицій.
Українське козацтво є об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних, соціальних, національно-культурних, творчих, освітніх, наукових, оздоровчих та спортивних інтересів і являється добровільною, незалежною, добродійною, позапартійною громадською організацією.
Українське козацтво - правонаступник історичних гілок українського козацтва, які діяли на засадах відновлення незалежності України та її розбудови.
На Велику Раду Українського козацтва було запрошено отаманів місцевих козацьких осередків, які мають статус самостійних, сповідують українську національну ідею і готові стати на захист територіальної цілісності України.

ВЕЛИКА РАДА

27-28 квітня 2017 року в смт. Мангуш, Донецької області було проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл-Джура 2017», в якої прийняло участь понад 200 учасників.

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») - є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
Початок гри – урочисте проходження з метою демонстрації мешканцям і гостям потуги, стройової виправки і козацької гідності.

ВЕЛИКА РАДА

29 квітня в приміщенні місцевого Центрального Будинку творчості відбулося пленарне засідання Великої Ради Українського козацтва.
Головними темами обговорення були:
- стратегія української нації – побудова Великої України та роль у цьому процесі Українського козацтва, зокрема у розбудові системи оборони держави;
- єдність українців – це майбутнє Української незалежної держави.
Зі звітною доповіддю, лейтмотивом якої було виховання молодого покоління патріотів України перед делегатами та запрошеними гостями на Великій Раді УК виступив Гетьман Українського козацтва М.М. Пантелюк.

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

Делегати Великої Ради УК, які виступили в обговоренні, підкреслили важливість національно - патріотичного виховання в молодіжному середовищі та внесли пропозиції щодо підняття цієї роботи на вищий рівень, враховуючи, що в Україні йде війна.

ВЕЛИКА РАДА

В ході Великої Ради відбулося поповнення рядів Українського козацтва молодими воїнами.

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

І на завершення організатори та гості заходу мали задоволення від концертної програми колективів художньої самодіяльності Маріуполя та Мангуша.

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

ВЕЛИКА РАДА

Сучасне козацтво є прямим правонаступником здобутків козацтва минулих часів. Не тільки часів Богдана Хмельницького, але і гетьманів Івана Виговського, Івана Мазепи, Пилипа Орлика та інших. І це покладає на них велику відповідальність перед суспільством. В центрі відповідальності є виховання дітей і молоді, збереження культурної спадщини, а головне на сьогодні - захист соборності і державності нашої України. Сучасні козаки - носії величезного спадку і зобов’язані зберегти, а головне, донести ці традиції українського народу, славного козацтва до наступних поколінь.

Матеріал надав отаман первинного козацького товариства сотник Миропільської сотні Українського козацтва В.В. Корабльов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 2-05-2017, 03:16 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...