Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

П’ЯТА ФІЛІЯ

П’ЯТА ФІЛІЯ

П’ЯТА ФІЛІЯ

19 травня у «Січовому колегіумі» на Козацькому Колі відбулося урочисте відкриття 5 філії Першої Національної Козацької Громадської Історичної бібліотеки ім. Князя Д.І. Вишневецького (Байди) у світі.
Керівником філії, шляхом відкритого голосування, обрали головного волонтера Козацької Ради Андрія Кравця.

П’ЯТА ФІЛІЯ

Серед розмаїття наданої до бібліотеки літератури можна знайти Атласи з історії українського козацтва та історії України, ілюстровані видання про українських гетьманів та національних героїв усіх часів, рідкісні видання про тернистий шлях повстанської армії махновців, видання відомих істориків про факти, версії історичних подій та постатей минулого Української держави, збірки святинь нашої держави, розповіді запорізьких істориків про бойові дії, успіхи та втрати на війні на Сході України.

П’ЯТА ФІЛІЯ

В організації та проведенні заходу прийняли участь члени Міжнародного Союзу Козаків, а саме: кандидат наук з державного управління, член національного союзу українців Дмитро Валентинович Сухінін, начальник штабу 37 батальйону Ілля Євгенович Лапін, генеральний суддя, ветеран СБУ, ліквідатор аварії на ЧАЕС Павло Антонович Білан, учасник Революції Гідності Леонід Петрович Собакар.

П’ЯТА ФІЛІЯ

Цього дня організаторами було проведено цікаве заняття патріотичного спрямування та роздана колегіантам література на тему Євроатлантичної інтеграції. Крім того, на Козацькому Колі Дмитро Валентинович роз’яснив учням зміст Державної Доктрини інформаційної безпеки України, яка отримала схвальний відгук та була підтримана Козацьким Колом колегіуму.

П’ЯТА ФІЛІЯ

Розуміючи актуальність, моральну важливість та доцільність інтелектуального розвитку козацького руху в Україні задля панування в інформаційному просторі та протистояння ворожій пропаганді, серед активістів колегіуму була створена медіагрупа з підтримки Державної Доктрини інформаційної безпеки.

Матеріал надав Голова КРК ЗОДА Дмитро Сухінін.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 19-05-2017, 18:53 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...