Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Коордрада з питань козацтва провела в Запоріжжі обласну науково-практичну конференцію, присвячену протидії гібридній інформаційній війні та небезпечним ідеологіям в сучасному козацькому середовищі в Україні.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Очільники країн, армій, монашеських чи лицарських орденів перед війнами, або вже в ході конфліктів, завжди застосовували ефективний спосіб боротьби з ворогом – інформаційний вплив.
В період з дев’ятнадцятого, в двадцятому та двадцять першому століттях, завдяки швидкому розвитку засобів масової інформації, такий різновид ведення бойових дій став невід’ємною частиною боротьби та важливою складовою успіху будь-якого військового конфлікту. Преса, радіо, телебачення, Інтернет створили ідеальну можливість впливати на свідомість громадян, вводити в оману суспільство супротивника, проводити широкомасштабні провокаційні акції з метою дискредитації чи дезорієнтації людей стосовно реальних подій та надання заздалегідь закамуфльовану під правду інформації про події на фронті чи політичних рішень керівництва держави.
Сьогодні, в Україні вкрай важливим є допомога громадськості у створенні недержавних інформаційних ресурсів та товариств волонтерів-письменників, що безкоштовно, іноді ризикуючи життям, буваючи на передовій, або працюючи з документами та учасниками Революції Гідності, бойових дій, козацьких операцій "Дозор" та "Перехоплення", пишуть так необхідну для всіх людей честі правду.
Тому Координаційна рада з питань козацтва Запорізької ОДА і громадські організації - члени патріотичного руху опору, вже четвертий рік проводять не тільки оборонну чи волонтерську роботу, а серйозно та системно займаються військово-патріотичним вихованням, ідеологічною, культурно-історичною та науковою діяльністю.

Вперше в новітній козацькій історії України, а саме в Запоріжжі були проведені:

- історична Велика Рада отаманів, де отамани виступили за підтримку демократії та оборони держави від бандитів та ворожих ідеологій;
- Перший та Другий міжнародні конгреси козацтва;
- створені ГО "Всесвітня генеральна асамблея нащадків козацьких родів", "Запорозький звичаєвий лицарський орден ім. Д.І. Вишневецького, Перша громадська історична козацька бібліотека, альманах "Українське патріотичне козацтво" та постійно діюча медіа група, що кожного тижня інформує суспільство про проведену роботу;
- розвивається бойове козацьке мистецтво "Спас";
- видані книги про новітню історію Запорозького козацтва та Першого міжнародного конгресу козацтва.
Так, 20 червня 2017 року, в Запорізькій державній інженерній академії, де розташована Перша Національна громадська козацька історична бібліотека ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького, була проведена науково-практична обласна конференція за актуальною темою: "Значення Доктрини інформаційної безпеки у боротьбі з небезпечними ідеологічними теоріями в сучасному козацькому середовищі України".

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

На конференції було дано аналіз стану справ у сучасному козацькому середовищі країни, проінформовано присутніх про:
- заходи культурно-історичного, ідеологічного та виховного характеру, які проводяться організаціями Запорізької області з 2014-го року;
- про роботу медіа групи Коордради, Інтернет мереж, матеріалів, що розповсюджуються за допомогою активістів, створеного вперше в Україні Всеукраїнського комітету з питань преси та інформації козацьких ЗМІ;
- взаємодії зі спілками письменників та журналістів, волонтерів області.
Добрі слова заслужено були сказані до прес-груп Коордради ЗОДА, МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ", МГО "Міжнародна федерація "Спас", ГО "Запорозьке військо Низове "Запорозька Січ", ГО "Козаки - Запорожці", Комітету та колег з 55-ї артбригади, 37-го першого козацького батальйону, обласного краєзнавчого музею, МГО "Об’єднана Рада Українського та зарубіжного козацтва", викладачам, студентам та учням Запорізької державної інженерної академії, Запорізького державного університету, політехнічного, радіоелектроніки коледжів, січовому колегіуму, середнім загальноосвітнім школам області, департаменту освіти та науки Запорізької ОДА.
Особливо було відмічено продуктивну та постійну роботу на благодійних засадах Сергія Ігнатченка, Володимира Кондратевича, Костянтина Рижова, Володимира Лютого, Андрія Вовка (http://fordevind.com.ua), Ігоря Зубрицького, Михайла Мордовського, Михайла Живиці, Леоніда Собокаря, Євгена Жаворонка, Романа Бутенка, Петра Олійника, Олега Локтєва, Валентина Терлецького, Генадія Дерібаса, Наталію Кузьменко, Микиту Шляхтунова, Олександра Дьяченка, Катерину Демченко, Олександру Дегтярьову, Романа Авдєєва, Євгена Юрова, Йозефа Затько, Володимира Мельниченка, Левана Шишинашвілі, Анатолія Карпачова, Володимра Віхляєва, Миколи Мальованого, Олександра Зубченка.
Важливу роль в організації інформаційного спротиву ЗМІ агресора мають культурно-історичні та ідеологічні заходи в організації, яких суттєву та вагому допомогу надають отамани: Ілля Лапін, Павло Білан, Костянтин Рижов, Олександр Притула, Віктор Гонтарь, Микола Некіпілий, Сергій Галич, Олександр Литвин, Сергій Волков, Микола Кущ, Віктор Кучинський, Валерій Іващенко, Олександр Кашарін, Сергій Гарін, Олександр Камаєв, Анатолій Шеремет, Валентин Супрун, Микола Деркач, Олександр Губа, Сергій Кириченко, Євген Шкрибітько, Олег Борщевич, Ігорь Грицаєнко.
Важливими для формування державного національно-патріотичного світогляду визнані такі форми роботи як науково-практичні конференції, круглі столи, зустрічі з військовими та учасниками бойових дій, всеукраїнські патріотичні акції, започатковані в Запоріжжі та вшанування пам’яті героїв переможних походів минулого та сьогодення в боротьбі вже за наше вільне життя. Особливо відзначена робота в історичних музеях, де самі експонати: книги, документи, зброя виступають "лекторами" правди козацького життя.
Але все ж таки є багато і проблем в козацькому середовищі, розумінні його історії, витоків, походження, антиукраїнський та небезпечний в умовах фактичної війни різних ідеологій, які розколюють українське суспільство, нав’язують козакам України чужі історичні цінності та працюють на розкол козацького руху, що сьогодні неприпустимо.
Інформаційна війна, що ведеться проти українського козацтва в ідеологічному аспекті проблеми, перш за все ставить головною метою доказати, що ми не є один народ, а козацтво не авангард українців, як це було сотні років.

На конференції було розглянуто низку питань:

- необхідність розширення спільної співпраці влади, козацької, творчої громадськості, письменників та журналістів, військових, науковців та митців в напрямку видання творів про новітню історію держави, героїв, волонтерів, військових;
- розробка та фінансування відповідних програм розвитку громадських засобів масової інформації, в тому числі козацьких;
- необхідність долучення науковців та правоохоронних органів до оцінки і аналізу небезпечних та шкідливих ідеологічних теорій;
- проведення роз’яснювальної роботи органами влади та науковцями про небезпеку з боку агентів інформаційної війни, що ховаються за начебто "історичними фактами" та фактично розколюють козацький патріотичний рух та український народ.
- проведення наукових конференцій на аналогічні теми з запрошенням фахівців з Польщі, країн Балтії, Західної Європи, США та Канади, де знаходяться представники діаспори та потужна історична школа.
Ілля Лапін на прикладі фактичної війни на Сході України розповів про злочини псевдоказачків та велику небезпеку від антиукраїнських теорій. Дав позитивну оцінку книзі про новітню військово-політичну історію Запорозького козацтва під назвою "Вогняні роси", попросив письменників наполегливо працювати з військовим заради правди про сучасність.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Костянтин Лямцев закликав ретельно вивчати свою культуру, історію та мову, боротися з приявами сепаратизму, допомагати громадським діячам та вченим.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Микола Говоруха подякував за допомогу у створенні громадської організації, що об’єднує сім’ї загиблих в АТО, наголосив на необхідності пам’ятати подвиг захисників Вітчизни.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Леонід Собакар підкреслив необхідність активної участі державних інститутів в реалізації положень Доктрини інформаційної безпеки, як учасник Революції Гідності та Майдану в Запоріжжі зауважив, що на таких заходах як Панахида по загиблих козаках за свободу України та науковій конференції немає представників обласної влади.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Микола Мальований розповів про проведені наукові заходи щодо національно-патріотичного виховання молоді, подякував за спільну співпрацю та запропонував звернутися до науковців Академії наук з метою підготовки матеріалів для роботи з громадськістю.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Павло Білан підкреслив серйозну небезпеку для держави дій псевдокозачків та необхідність боротьби з боку правоохоронних органів відносно розповсюдження шкідливих теорій.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Отець Василь розповів про культурні, мовні, звичаєві та історичні фактори, що впливали на тисячолітнє життя українців. Неприпустимість розповсюдження теорій про Малую Росію чи "Новоросію".

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Костянтин Рижов розповів про роботу школи "Спас", наголосив на необхідності наукового вивчення питання та безкомпромісної боротьби з теоріями, які принижують гідність українців та розколюють суспільство.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Також виступили і підтримали пропозиції: Сергій Ігнатченко, Андрій Безрук, Олександр Мірощенко, Анатолій Карпачов, Лариса Бойко та член обласної спілки письменників Олександр Митко.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

Фаховим був виступ науковця, вихователя - проректора Запорізької державної інженерної академії Генадія Коломойця. Він дав корисну інформацію про організацію роботи з молоддю щодо національно-патріотичного виховання, використання нових форм та методів роботи спільно з колективом козацької історичної бібліотеки, отаманами та волонтерами.

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

КОНФЕРЕНЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

І наостанок - щира подяка ректору ЗДІА - Віктору Банаху за значну допомогу та підтримку у проведенні культурно-історичних, виховних та наукових заходів організованих Запорозьким козацтвом.

Матеріал надав Голова КРК ЗОДА Дмитро Сухінін.
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 24-06-2017, 07:06 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...