Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

В прифронтовому Покровську, що в 50-ти кілометрах від окупованого Донецька, 23 вересня вперше відбувся фестиваль етнічної культури «Східний оберіг».

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

В програмі було:
- майстер-класи з традиційного українського співу, танцю, писанкарства, гончарства, солоного тіста, ковальства тощо;
- кінопокази акції «Відновимо Мир» на підтримку єдиного покровського кінотеатру «Мир», що постраждав від пожежі у серпні цього року;
- покази колекцій традиційного українського одягу;
- виставки Людмили Огнєвої «Молюсь за тебе, Україно!» та Олі Гайдамаки «Душа України»;
- платформа «Вільний університет»;
- читання книжки Тані Стус та Надії Кушнір (Надьожної) «Де Ойра?»
- літературна сцена за участю Катерини Калитко, Галини Ткачук, Олени Рудої, Олександра Ірванця, Ії Ківи, Марії Козаренко, угрупування «Networчі» та інших;
- святковий концерт від гуртів «The Doox» та «Шпилясті кобзарі»;
- фуд-корти з українськими традиційними стравами.

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

На фестиваль приїхали козаки із Запоріжжя, Нікополя та Апостолова на чолі з головою координаційної ради з питань розвитку козацтва Запорізької обласної державної адміністрації Рижовим Костянтином.

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

Козаки своєю участю у фестивалю зазначили, що Донбас це Україна, що це споконвічна земля Вольностей Війська Запорозького Низового.

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

На центральному майданчику фестивалю підрозділ «Спас-вихор» Запорізької школи козацького бойового мистецтва «Спас», тренер Василь Прокопенко, влаштували виставу з демонстрацією бойової гімнастики, козацьких танців та володінням традиційною козацькою зброєю. Юні спасівці вразили своїм вмінням і щирістю мешканців та гостей фестивалю.

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

Після виступу запорожців усі бажаючими змогли випробувати себе у козацьких розвагах організованих козаками, а потім скуштувати справжнього куліша.
Завершенням фестивалю став виступ українських гуртів Широкий лан, The Doox тa Kozak System.
Керівництво федерації «Спас» висловлює подяку Мандику Віталію отаману «Затопської Січі» з усім товариством за організацію поїздки спасівців на фестиваль «Східний оберіг».

СХІДНИЙ ОБЕРІГ

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 28-09-2017, 18:15 | Комментировать (1) | Печать
  • Михайло Лях
  • 1 октября 2017 04:41.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Проведення фестивалю етнічної культури «Східний оберіг» - це виклик часу! А участь у ньому козаків із Запоріжжя, Нікополя та Апостолова на чолі з головою координаційної ради з питань розвитку козацтва Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Рижовим (Сумчани вітають його з обранням на таку відповідальну громадську посаду) - приклад для наслідування у час тяжких випробувань України. Демонстрація підрозділами "Спас" бойової гімнастики, козацьких танців та вправного володіння традиційною козацькою зброєю викликає захоплення козаків усіх козацьких організацій України. Слава братам-Запорожцям!.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...