Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ОСТАННІЙ ПОХІД

ОСТАННІЙ ПОХІД

ОСТАННІЙ ПОХІД

17 березня 2018 року, напередодні відзначення Дня моряка-підводника, в столиці незалежної України, за ініціативою Київської міської асоціації ветеранів-підводників та сприяння небайдужих ветеранів Військово-морського флоту відбулося урочисте
вшанування пам’яті заступника міністра оборони-командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України в 1993-1996 роках віце-адмірала Безкоровайного Володимира Герасимовича.

ОСТАННІЙ ПОХІД

На будинку, де мешкав Адмірал, по вул. Зоологічна, 6В було встановлено дошку пам’яті.

ОСТАННІЙ ПОХІД
ОСТАННІЙ ПОХІД
ОСТАННІЙ ПОХІД
ОСТАННІЙ ПОХІД
ОСТАННІЙ ПОХІД
ОСТАННІЙ ПОХІД

Удостоїти видатного українського флотоводця, покласти квіти до його могили та згадати неоціненний внесок у розбудову національного флоту прибули офіцери та ветерани Військово-Морських Сил ЗС України, ліцеїсти Військово-морського ліцею та громадськість.
Вічна слава Вам, товаришу командувач. Дякуємо за віру в українські ВМС, історія яких починається з Ваших здобутків.
Все життя Володимира Герасимовича було пов’язане з морем. Він пройшов сувору школу служби на атомних підводних човнах Північного флоту від командира електронавігаційної групи до командувача флотилії атомних підводних човнів стратегічного призначення, від курсанта до бойового віце-адмірала.

ОСТАННІЙ ПОХІД

Із здобуттям Україною незалежності, Адмірал зробив свій вибір - служіння Українському народові. Володимир Безкоровайний очолив вітчизняні Військово-Морські Сили у 1993 році. Під його командуванням приймалися бойові кораблі у ході розподілу Чорноморського флоту колишнього СРСР, формувалися морська піхота і морська авіація України, навчальні заклади і частини всебічного забезпечення.
В умовах шаленої протидії з боку РФ, віце-адмірал Безкоровайний, не вагаючися, робив стратегічні кроки задля відстоювання територіальної цілісності України, відродження і нарощування бойових спроможностей Військово-Морських Сил, розвитку України як морської європейської держави.
Володимир Безкоровайний забезпечив гідну демонстрацію Військово-Морського прапору на просторах Світового океану, організував походи кораблів ВМС до портів Франції, Абу-Дабі, Італії, Болгарії, Румунії, Туреччини.
Вінцем його діяльності на посаді командувача Військово-Морських Сил України стали оперативно-тактичні навчання “Море-96” і трансатлантичний похід загону українських бойових кораблів з підрозділом морської піхоти до берегів Сполучених Штатів Америки.

ОСТАННІЙ ПОХІД

Притаманний Володимиру Герасимовичу глибокий науковий підхід виявлявся в активній міжнародній воєнно-науковій діяльності, створенні системи підготовки кадрів флоту, що ґрунтувалася на аналізі і творчому застосуванні кращого світового досвіду будівництва, розвитку і застосування військово-морських сил.

ОСТАННІЙ ПОХІД

За його науковими та історичними працями і сьогодні навчаються наші курсанти і ліцеїсти. А створена віце-адміралом Володимиром Безкоровайним система взаємодії і шефства між кораблями, військовими частинами Військово-Морських України та громадами міст, районів і областей України стала прикладом єднання Українського народу і його захисників.
Звільнення в запас не зупинило роботу Володимира Герасимовича на благо Військово-Морських Сил, його патріотична позиція, активна громадська та наукова діяльність допомагали визначати пріоритети та вирішувати важливі питання розвитку ВМС.

ОСТАННІЙ ПОХІД

Володимир Герасимович Безкоровайний був і назавжди залишиться в наших серцях беззаперечним авторитетом, взірцем честі офіцера, відданості Україні і Військово-Морським Силам, любові до моря і флотської служби.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-03-2018, 19:07 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...