Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

22 – 23 березня 2018 року у м. Ірпінь було проведено першу Міжнародну науково-практичну конференцію до Дня заснування хортингу «Хортинг – національний бренд України у світі: олімпійська перспектива». Конференція проходила на базі Університету державної фіскальної служби України у Навчально-науковому інституті спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

У конференції взяли участь представники Кабінету Міністрів України (Кукушкін К.М.), Національного Олімпійського Комітету України (Куроченко І.П.), Комітету не олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України (Івасюк О.П.), Відділу розвитку молодіжної політики Державного інституту сімейної та молодіжної політики України (Болтівець С.І.), Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України (Остапенко О.І, Діхтяренко З.М. та ін.), Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Коломоєць Г.А.), Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту (Ільченко А.І.), управління фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (ФедоровС.І.), Університету державної фіскальної служби України (Пашко П.В., Шевчук О.А., Цимбал П.В., Малинський І.Й., Єрьоменко Е.А. та ін.), Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» (ІвашковськийВ.В., Лях В.В., Лях М.В.)…

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ
КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

Науковці і практики розглянули питанням змістового, методичного, організаційного забезпечення розвитку хортингу, його інформаційного супроводу і позиціонування як національного бренду України у світі, міжнародного визнання в якості національного виду спорту України. Були обговорені також перспективи хортингу як майбутньої олімпійської дисципліни, його потенціал у сферах фізичної культури і спорту, військової, професійно-прикладної, спеціально-фізичної та бойової підготовки.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

На прикладі діяльності Громадської спілки "Всеукраїнська ліга історії та культури хортингу", козацьких класів – дитячих структурних підрозділів Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», клубів хортингу Дніпропетровщини, Запоріжжя тощо висвітлювалися аспекти національно-патріотичного виховання та козацько-лицарської педагогіки.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

Спектр питань розгортався від історичних, філософсько-світоглядних до організаційних та вузько прикладних, як то висвітлення медико-біологічних основ рекреації, реабілітації та здоров’я людини, розвиток нових напрямів (класів) хортингу, формування і нормативне забезпечення поліцейського, військово-прикладного хортингу у Збройних Силах України, розробка модулів навчальної дисципліни, підготовки фахівців, – й аж до застосування арт-прийомів в патріотичному вихованні широкої громадськості та ляльок-оберегів у дошкільних закладах.
Учасники конференції висловлювали пропозиції, щодо впровадження хортингу в загальноосвітніх закладах України. Адже, теоретичні узагальнення і практичні здобутки доводять, що одним із дієвих засобів становлення учнів як нових здорових особистостей, готових конструктивно протидіяти викликам часу, є хортинг – національний вид спорту України, заснований на культурних, оздоровчих і бойових традиціях українського народу та непоборного Запорозького Січового товариства.
Науковці й практики переконані, що заняття хортингом сприяють залученню підростаючого покоління до дієвої самореалізації, формування внутрішньої культури, загальнолюдських цінностей, серед яких: високі вольові якості, активна життєва позиція, потяг до здорового способу життя, гармонійного фізичного розвитку, відповідальність за долю родини й Вітчизни, готовність до їх захисту тощо.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

Отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», генерал-командор Віктор Лях висвітлив інноваційні підходи до використання групової боротьби «Лава на лаву» з учнями козацьких класів початкової школи та хортингістами.
Серед таких інновацій – хорові вигуки, наповнені патріотичним змістом. Нові підходи до ведення групового козацького бою молодших школярів викликали непідробний інтерес у науковців.
Тож, Віктор Васильович досить широко розкрив сутність використання у такій боротьбі хорових бойових вигуків і закликів, зосередив увага на їх значущості та сучасному тлумаченні. Висвітлив вплив хорових вигуків і декламувань на емоційний стан бійців, згуртованість і злагодженість їх дій, розвиток вольових якостей, а також на національне виховання наймолодшої генерації сучасного загальноосвітнього закладу України. Він уперше, на науковому підґрунті, розкрив й осучаснив зміст бойових козацьких вигуків і гасел. Подав на розгляд детальний опис правил, методики підготовки, організації та проведення ритуалу ведення бою «Лава на лаву» з учнями початкової школи. Розкрив суть і значення сходження лав у гуртуванні козацької молоді, формуванні сили духу, волі до перемого тощо. Підкреслив значимість заповнення проміжків часу між боями показовими виступами зі спортивних і бойових мистецтв та номерами художньої самодіяльності. Зосередив увагу на облаштуванні місця проведення бою. Показав один із шляхів вирішення проблеми впровадження боротьби «Лава на лаву» в навчально-виховний процес початкової школи на основі досвіду роботи з учнями козацьких класів комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області.

КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ
КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ
КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ
КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ
КОНФЕРЕНЦІЯ З ХОРТИНГУ

Насамкінець генерал-командор Віктор Лях запропонував проводити подібні наукові конференції в інших регіонах України та запросив науковців до участі у Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів і хортингістів у навчальних закладах», проведення якої заплановано у жовтні 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-03-2018, 18:36 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...