Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПІСНЯ ЄДНАЄ

ПІСНЯ ЄДНАЄ

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Представники структурних підрозділів Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» приймали участь у багатьох святкових урочистостях, що проводилися з нагоди визначних подій у містах, селищах міського типу та селах Сумщини. Кілька разів – з волонтером, воїном-афганцем Володимиром Щегловим.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Так, 25 січня у Маловисторопському коледжі імені П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету відбувся святковий захід, приурочений великим християнським і державним святам, що припадають на перший місять Нового року: Різдво Христове, святого Василя, Водохрещення, 100-річчя з Дня проголошення (ІV Універсалом Центральної Ради) державної незалежності Української Народної Республіки, 100-річчя з Дня обрання Михайла Грушевського на посаду Президента Української Народної Республіки і 100-річчя бою під Крутами.
Величний святковий січневий захід розпочався піснею «Новий рік» у виконанні Михайла Савченка.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Перед викладачами і студентами виступив генерал-командор Віктор Лях. Проінформував присутніх про значущість своєї козацької громади в консолідації суспільства. Адже Сумська паланка Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», яку він очолює, чи не єдина в Україні спільнота, що демонструє усім дієвий приклад об’єднання численних людей різних політичних партій та ідеологій через залучення їх до цікавої, вкрай необхідної для громадян, конструктивної діяльності.
Отаман паланки зупинився на питаннях розвитку сучасного козацтва, розповів про волонтерську, військову та іншу корисну діяльність Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Зосередив увагу на тому, що на сьогодні козацька старшина здійснює професійне керівництво куренями, загонами територіальної оборони, осавульськими сотнями, козацькими загонами швидкого реагування, чатами, роями й заставами, наполегливо займається героїко-патріотичним та екологічним вихованням робітничої, студентської й учнівської молоді.
Найбільшим досягненням своєї трудової й ратної звитяги козаки паланки вважають створення на базі загальноосвітніх закладів козацьких класів як горнила військового патріотичного виховання молоді на кращих зразках народної педагогіки. Вони опікуються навчально-методичним й матеріальним забезпеченням діяльності козацьких класів. Вважають своїх козачат кращими в Україні, адже не випадково вони представляли молодь України на VІ Всесвітньому Форумі Українців і саме в місті Суми на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми чотири роки поспіль відбувалися Міжнародна та Всеукраїнські науково-практичні конференції «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів загальноосвітніх закладів України».

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Генерал-командор Віктор Лях привітав викладачів і студентів коледжу із січневими святами, побажав їм любові, гарного настрою, успішного навчання та плідної творчої самореалізації. Нагородив Володимира Федину – директора Маловисторопського коледжу імені П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету та Віталія Білаша – викладача цього коледжу Грамотою отамана Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, результативну діяльність з військово-патріотичного виховання молоді, її підготовку до служби у Збройних Силах України, збереження і використання у навчальній діяльності історичної козацької спадщини та активну життєву позицію.
Слід відзначити, що Володимир Федина та Віталій Білаш зі своїми однодумцями прикладають немало зусиль для формування патріотичних переконань у студентів свого закладу. Вони усвідомлюють, що дитина не народжується з патріотичними переконаннями, їх становлення залежить від умов сімейного виховання, психологічних особливостей студента, його активності. Переконані, що вік старшого підлітка – студента коледжу найбільш сприят¬ливий для формування патріотичних почуттів внаслідок росту самосвідомості, включення його в соціальні процеси, роз¬виток логічного та критичного мислення. Тож, під час занять навчають студентів орієнтуватися в сучасній ситуації, критично оцінювати факти i події суспільного життя, відстоювати свою точку зору.
Полковник Володимир Щеглов звітував про вручення військовослужбовцям АТО волонтерських дарунків, зібраних студентами коледжу, передав їм слова вдячності славних захисників Вітчизни та вручив колективу навчального закладу український прапор з підписами бійців антитерористичної операції, а також вручив Подяку педколективу коледжу від військової частини за громадську позицію, патріотизм, волонтерську допомогу Збройним Силам України.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Володимир Олександрович побажав студентам сумлінного й наполегливого навчання у своєму й зарубіжному закладах з тим, щоб повернувшись додому розпочинати відтворювати економічну міць держави на сучасній інноваційній основі, адже серед їхнього товариства вже випромінюються майбутні юристи, економісти, працівники міністерств сільського господарства, Кабміну й депутати Верховної Ради України. Таке побажання уславленого пілота-інтернаціоналіста студенти сприйняли радісно-довірливими посмішками, розташували до сприйняття наступних патріотичних настанов і спогадів про пережиті роки війни й героїчні вчинки українців під час виконання інтернаціонального обов’язку на території Афганістану.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Опісля Володимир Щеглов виступив перед колективом коледжу з авторськими патріотичними піснями, в яких звучали у першу чергу любов до матері, рідної країни, славилися героїчні вчинки наших співвітчизників у віддалених країнах світу та на сході України і, звичайно ж, милосердна підтримка українцями воїнів Збройних Сил України. Під час виконання своїх авторських пісень не забув славний поет і композитор згадати Олександра Кудіна, котрий завжди підтримував і підтримує його героїко-патріотичну та волонтерську діяльність.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Шквал оплесків викликали пісні: «Козацьке братерство», «Козацька Січ», «Вітає Псел», «Скориночка» та інші. На завершення у сольному виконання прозвучала його пісня на слова Івана Низового «Приїздять з Канади й Аргентини…».

ПІСНЯ ЄДНАЄ

На високому професійному рівні виконувалися пісні: «А сніг летить» у виконанні Юлії Кулакової, «Зимова вишня» у виконанні Юлії Савенко, «Зима» у виконанні В. Михайлик і багатьох інших членів художньої самодіяльності коледжу.

ПІСНЯ ЄДНАЄ
ПІСНЯ ЄДНАЄ
ПІСНЯ ЄДНАЄ
ПІСНЯ ЄДНАЄ
ПІСНЯ ЄДНАЄ
ПІСНЯ ЄДНАЄ

Слід відмітити, що викладачі цього коледжу відповідально ставляться до роботи з патріотичного виховання студентської молоді. Проводять виховні години: до Дня захисника України; до Дня Збройних сил України; на варті миру та спокою; до 123-ї річниці від дня народження Двічі Героя Радянського Союзу П.С. Рибалка…, а також лекції та бесіди: Я – громадянин-патріот незалежної держави України; Наша Вітчизна – Україна; Патріотизм – нагальна потреба України тощо. Тут багато уваги приділяється проведенню годин пам’яті, семінарів, круглих столів, конференцій військово-патріотичної тематики.
Особливої шани й наслідування заслуговує серед педагогів і студентів цього коледжу полковник Володимир Щеглов – легенда афганського побратимства. З ним подовгу не розстаються, спілкуються, фотографуються, діляться враженнями, радяться, підтримують зв’язок.

ПІСНЯ ЄДНАЄ

Значної уваги приділяється зустрічам з іншими воїнами-інтернаціоналістами, козаками, учасниками АТО – живими свідками героїчних звершень, що сприяють переосмисленню тих подій, які так уславлювали і звеличували нашу славну й непоборну Україну.

Матеріал надав Віктор Лезо, член НСЖУ

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-01-2018, 16:38 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...