Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КЛЯТВІ - 25

КЛЯТВІ - 25

КЛЯТВІ - 25

19 грудня 1993 року під час складання військової присяги на вірність народу України особовим складом 4 окремої бригади морської піхоти ВМС України, мешканці селища Кизилташ (Феодосія-13, Автономна республіка Крим) вперше почули слова клятви морського піхотинця України.

КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25

«Вірний завжди» - гасло Морської піхоти України. Проходити військову службу в її рядах є справою почесною, шляхетною та відповідальною.
Чорний берет був і залишається символом Морської піхоти України, і для кожного морського піхотинця це гордість, честь і річ, яку він зберігає назавжди.
За традицією, напередодні Клятви, майбутні «Чорні берети» проходили важке випробування на право носіння чорного берета. Новобранці виконували тактичні завдання та вправи: ведення бою у засаді та наступі, рейдові дії. Вони висаджувалися на берег з моря, виконували марш-кидок, відбивали напад умовного противника, виконували парашутні стрибки та бойові стрільби, проходили смугу перешкод. Морським піхотинцям доводилося діяти в умовах задимленої місцевості, долати значні навантаження на межі людських сил, доводячи собі і своїм старшим колегам, що вони мають право носити чорний берет.

КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25

Тому, 16 листопада 2018 року на честь професійного свята та напередодні 25 річниці Клятви морського піхотинця України, в обласному центрі Сумщини, в козацькому сквері біля історичного місця – пам’ятного знака канонізованому кошовому отаману Запорозької січі Петру Івановичу Калнишевському (Петру Багатостраждальному) та поруч із синочком Запорозького дуба, зібралися морські піхотинці різних часів.

КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25

Під час імпровізованого мітингу – зустрічі було вшановано пам'ять славетного Отамана Петра Калнишевського.

КЛЯТВІ - 25

Ну а вже в неформальній обстановці «Чорні берети» куштували козацькі ментуси за запрошенням Отамана Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» Віктора Ляха та його щирій Берегині Світлани, згадували службу та «травили» флотські байки.

КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25
КЛЯТВІ - 25

Цьогоріч, в травні, ми відсвяткували 100-річчя з дня знаменної події, коли кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію УНР.
Історія морської піхоти бере початок ще з 1918 року, коли 23 травня 1918 гетьман Скоропадський видав указ по Морському відомству "Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби".
А листопад 2018 додав ще один ювілей – 25 років нашій клятві.
Гасло морських піхотинців "Вірний завжди" ставить дуже високу планку перед нашими хлопцями, та вони мають достатньо мужності і професіоналізму, щоб відповідати йому! Вони успішно виконують найважчі та найскладніші бойові завдання та завжди йдуть в авангарді Військово-морських сил.
Сучасні морські піхотинці є гідними продовжувачами ратного спадку славетних запорозьких козаків, довівши це власною мужністю і героїзмом у боях і агресором на сході України.
Ну а ми бажаємо морським піхотинцям перемог в ім’я миру, благополуччя і реалізації планів. Ветеранам – міцного здоров’я! Слава українській морській піхоті!!!Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 17-11-2018, 14:47 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...