Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Напередодні хвилюючого подіями минулих років та буремної сучасності свята - Дня прикордонника, члени Координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій облдержадміністрації, МГО "Міжнародний союз козаків, "Запорозька Січ", ГО "Козаки - Запорожці", ГО "Запорозьке військо низове "Запорозька Січ", ГО "Запорозький звичаєвий козацький лицарський орден ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького", Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, учасники бойових дій на сході України провели патріотичну акцію та побували в с. Стрелковому, Генічеського району, Херсонської області.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Дуже важливо, що на початку 2014 року, коли російські окупанти намагалися захопити частину території Херсонської області біля Криму, саме Запорозькі та патріотично налаштовані херсонські козаки (Усть-азовський полк, отаман Галич С.Г. - член КРК ЗОДА) з українськими прикордонниками допомогли армії не допустити цього акту агресії.
За участю священика УПЦ КП отця Василя, на території створеної Алеї військової Слави, біля меморіалу пам’яті по загиблим солдатам, офіцерам, морським піхотинцям, де є і наші земляки та невідомого козака ХVІІ століття спільно зі старшиною Харківської та Херсонської областей було проведено Всеукраїнську патріотичну акцію - "Вшануємо могили пращурів-героїв козаків та загиблих в боях за Вітчизну сьогодні.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Отаман Галич Сергій Григорович згадав ті складні часи та звернув увагу присутніх на важливість в цьому місці саме українських символів правди та державності, підкреслив небезпеку сепаратизму та вплив ворога на мешканців району, щиро подякував запорожцям за багаторічну співпрацю та допомогу.
Начальник штабу 37-го батальону Лапін Ілля Євгенович сказав добрі слова херсонським козакам та подякував за підтримку армії.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Білан П.А. - учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, полковник СБУ у відставці, генеральний суддя КРК ЗОДА наголосив на необхідності розгортання руху в прикордонних областях за допомогою влади залучення громадських організацій до таких заходів.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Отець Василь відслужив у церкві молебен. Проведено урочисте відкриття Пам'ятної дошки з іменами учасників допомоги в будівництві та наголошено на необхідності підтримки Української Православної церкви Київського патріархату.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Священнику отцю Сергію було вручено ікони, що охороняли нас у багатьох відрядженнях на фронт та кордон України.

ЗВ'ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

Історія України знає багато прикладів священного служіння Батьківщині і нехай це не столиця, не велике місто, а частина нашого рідного широкого степу, треба пам’ятати всіх хто за часів полководців - засновників Запорозького козацтва: Дмитра Вишневецького, Євстафія Дашкевича, Самійла Кошки, Богдана Ружинського, Яківа Шаха, Івана Підкови, Григорія Лободи, Петра Скоропадського, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи та інших видатних діячів постійно ризикуючи життям проходив цими місцями для захисту людей від загарбників, визволення їх з полону, врятування від рабства, проводячи бойові походи.
Також делегати відвідали і козацький 37-й легендарний запорозький батальйон. Зустріч була тепла та цікава. Козаки розповіли про історію бойових походів своїх пращурів саме в Херсонській області, де як і століття тому сьогодні вже нащадки займаються почесною бойовою роботою по забезпеченню миру та спокою.
Завдяки системній роботі козацьких організацій Запоріжжя протягом останніх трьох років, участі багатьох в спецопераціях, охороні міст та селищ, чергуванні на блокпостах, волонтерській, культурно-історичній та просвітницькій діяльності інтерес до минулого країни, повага до подвигів прадідів щорічно помітно зростають. Все більше молоді приходе та приймає участь у Всеукраїнських патріотичних акціях, міцнішає дружба козацька, вже у запорожців є реальна новітня історія бойової та інтелектуальної роботи, а наш приклад дає гарні результати для всієї України.

Матеріал надав Голова КРК ЗОДА Дмитро Сухінін.
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 8-06-2017, 11:20 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...