Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

За ініціативою та щирим проханням керівництва ГО "Велика Рада отаманів Запорозького козацтва" 14 липня 2017 року відбулася історична подія для всіх учасників запорозького козацького патріотичного руху - зустріч з Його Святістю Патріархом Філаретом.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Отаманам, старшині, старійшинам козацьких організацій Запоріжжя, Києва, Дніпра та Херсонщини була надана честь звітували про участь у захисті рідної землі з початку Революції Гідності, коли ворожі сили намагалися "відпрацювати" на півдні та сході України так званий проект "НовороССія", створити "сіру" зону та впровадити бандитські порядки.
Доповідали про операції "Дозор", "Перехоплення" та "Козацький волонтер", про згуртування навколо ідеї єдності держави, принципів демократії та захисту християнських цінностей. Були приведені приклади проведення Всеукраїнських патріотичних акцій, Великої Ради отаманів України в травні 2014 року, Першого та Другого історичних міжнародних конгресів козацтва, створення Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки. Особливе місце займали питання тісної співпраці з армією та правоохоронними органами, служби козаків у Збройних силах України, виконання Доктрини інформаційної безпеки України, національно-патріотичного виховання, ідеологічної, наукової, виховної та культурно-історичної діяльності.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Його Святості була вручена книга "Вогняні роси" (новітня військово-політична історія Запорозького).

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Патріарх Філарет в своїй промові дав важливі поради і настанови. В першу чергу це стосувалося підтримки армії, боротьби за віру і волю, допомогу в проведенні антитерористичної операції. Було підкреслено, що в період війни особливо необхідно бути єдиними, не допускати чвар та розколу в козацькому середовищі, було акцентовано на наслідки розбрату, поразки і помилки політичного характеру, які часто приводили до негативних наслідків для Гетьманщини і країни в цілому. Єдність руху - головна запорука успіху козаків у всіх справах.
Дуже важливим завданням є і підтримка законно обраного Президента України Петра Порошенка, котрий у вкрай складних умовах розвалу армії, зниженої дисціпліни, фактів дезертирства та низького морального духу фактично без достатньої ефективної зброї за дуже стислий час з відданими справі офіцерами, солдатами та за допомогою волонтерів зміг створити потужну силу та не допустити захоплення України.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

А сьогодні наша армія - одна з самих потужних і досвідчених в Європі, яка не тільки навчається і воює, але й багато чому навчить іноземних військових.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Важливе місце в промові Його Святості зайняла і тема християнських православних цінностей, було звернуто увагу отаманів на історичні питання захисту віри, виховання молодих козаків на прикладах прадідів та на підставі вікових традицій Української православної церкви. Враховуючи значну військово-політичну роботу запорозьких козаків, проведену в період з 2014 по 2017 роки, Його Святість Патріарх Філарет благословив запорозьких козаків на діяльність во благо людей, армії, козацтва і держави.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Зі словами вдячності до Патріарха звернулися: Володимир Мельниченко, Микола Некіпілий, Роман Авдєєв, Богдан Вуйко, Олександр Кашарін, Костянтин Лямцев, Сергій Ігнатченко, Віталій Піліпенко, Володимр Аверченко.

БЛАГОСЛАВЕННЯ ПАТРІАРХА

Така урочиста, хвилююча і відповідальна подія сталася завдяки наполегливій співпраці тисяч козаків, що в різних областях швидко змогли утворити дієвий рух опору, допомагали захищати Вітчизну в дуже скрутних умовах, незважаючи на ризик для життя без пільг та заохочень.
Під час зустрічі згадали історію Гетьманської Держави та Коша Запорозького, завдяки яким сучасні нащадки великих воїнів - Лицарів Степу мають своєрідну дорожню карту, де шлях направлений до Європи.
А такі постаті козацького руху як Дмитро Вишневецький, Іван Підкова, Михайло Ружинський, Богдан Мікошинський, Григорій Лобода, Петро Сагайдачний, Іван Суліма, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Виговський були справжніми захисниками віри православної та врятували життя десятків тисяч своїх побратимів та православних України від утисків та знущань ворожих сил.
Щира вдячність всім побратимам за спільну діяльність, міцну дружбу та козацьку взаємну допомогу, що дала результати та завдяки яким плани ворога були зірвані.

Слава Україні! Слава Українській православній церкві Київського патріархату! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва кандидат наук з державного управління, член НСЖУ військовий історик і автор книг Дмитро Сухінін
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-07-2017, 17:04 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...