Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

В період загострення військово-політичної ситуації в зоні АТО, намагання окупантів та сепаратистів створити умови дестабілізації соціально-економічного стану в країні, запорозьке козацтво, як і декілька років тому, продовжує проводити заходи оборонного характеру.
В першу чергу це стосується кордонів нашої держави. Не секрет, що в умовах гібридної війни, супротивник намагається діяти різними засобами. Щомісяця на шпальтах газет в Інтернет - мережі з’являються фейкові новини. На нашій території спецпідрозділи СБУ, ГУР МО ЗСУ викривають та затримують диверсійно-розвідувальні групи. На телеканалах РФ та ОРДЛО ведеться інформаційна війна, транслюються пропагандистські передачі і шоу, направлені на створення у населення негативного ставлення на події в Україні, Революції Гідності та війні на Донбасі.
Тому Великою Радою отаманів Запорозького козацтва, Координаційною радою з питань козацтва при Запорізькій ОДА було прийнято рішення продовжити операцію "Дозор" та допомагати нашим побратимам з Генічеського району Херсонської області в захисті рідної землі і святої православної християнської української церкви.
Враховуючи геополітичну, військово-історичну важливість району та близькість з окупованим Кримом, представники козацьких організацій Запорізької області протягом 2017 року разом з херсонським Усть-азовським полком проводили правозахисні заходи, співпрацювали з державними і прикордонними структурами з метою недопущення злочинів, захисту прав та свобод людей, проведення профілактичної, роз’яснювальної та культурно-історичної роботи з молоддю та населенням району.
Необхідно підкреслити активну участь козаків МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька Січ", ГО "Запорозьке військо низове "Запорозька Січ", ГО "Всеукраїнська федерація "Спас", ГО "Запорозький козацький звичаєвий лицарський орден ім. Д.І. (Байди) Вишневецького, ГО "Козаки - Запорожці", ГО "Запоізький обласний центр сприяння євроатлантичній інтеграції". А один з ветеранів руху - Сергій Галич (отаман Усть - Азовського полку) став священником УПЦ КП.

«ДОЗОР» НА МАРШІ

Загальними силами були побудовані церква УПЦ КП та вперше в Україні перепохований прах нашого пращура-героя, котрий загинув в цих місцях сотні років тому, створена Алея козацької слави, пам’ятні знаки на честь Нестора Махна, героїв - ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

Так, днями, було проведено вшанування подвигів загиблих військовослужбовців в АТО, панахида та відзначення церковного свята в храмі в селі Стрілкове, де активну участь прийняли мешканці району і гості з інших областей.

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

«ДОЗОР» НА МАРШІ

Урочисто було піднято переданий Запорізькою обласною радою прапор з гербом області.

«ДОЗОР» НА МАРШІ

З часом це місце обов’язково стане важливим центром патріотичних і козацьких зборів, де яскраво і символічно будуть виступати митці, історики, культурологи, державні і громадські діячі, підкреслюючи важливість національних традицій, захисту держави та перемог пращурів.

Матеріал надав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва кандидат наук з державного управління, член НСЖУ військовий історик і автор книг Дмитро Сухінін
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-07-2017, 17:30 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...